İletişim

Sorularınız ya da yorumlarınız mı var? Yardım etmek için buradayız

Colgate-Palmolive'in "Bize Ulaşın" sayfasına hoşgeldiniz. Sorularınızı ve görüşlerinizi bildirmeden önce lütfen şunları gözönünde bulundurun;

Eğer sağlığınız ile ilgili bir acil durumunuz varsa en yakınınızdaki sağlık merkezine başvurunuz.

Ürünlerimiz ile ilgili beklenmeyen bir yan etki ile karşılaştıysanız, lütfen bize (0216) 519 81 01 numaralı telefonumuzdan ulaşınız.

Soru veya görüşlerinizi Colgate-Palmolive'e ulaştırdığınız için teşekkür ederiz. E-postanız bize ulaşmıştır ve ilgili birimlere iletilmektedir. Bizden 3 iş günü içerisinde konu ile ilgili bir dönüş bekleyebilirsiniz.

*Doldurulması zorunlu alandır.

Bu bilgiye neden ihtiyacımız var?

Barkod numarası nerededir? Ürün barkodunun altındaki sayılar barkod numarasıdır. Lütfen dikkat ediniz: Barkod bilgisi çoğunlukla Colgate diş macunu tüplerinde değil, dış ambalajlarında bulunmaktadır. Bu nedenle ürün adının eksiksiz girilmesi size kolay ve hızlı hizmet verebilmemiz için çok önemlidir. Neden barkod numarasına ihtiyaç duymaktayız? Bu bilgiye size doğru ürün ile ilgili yardımcı olduğumuzdan emin olabilmek için ihtiyaç duymaktayız. Bu bilgi zorunlu bir bilgi olmamakla birlikte, verildiği takdirde size daha hızlı hizmet vermemizi sağlayacaktır.
Fill in the missing or incorrect form fields

Adres

E-posta Yoluyla Bize Ulaşın

Colgate Palmolive Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Centrum İş Merkezi Aydınevler Sanayi Caddesi,
No.3 Kat:5 Küçükyalı-Maltepe 34854
İstanbul/TÜRKİYE

Bizi Arayın
Santral:
+90 216 587 80 00

Tüketici Hizmetleri:
+90 216 519 81 01

Türkiye’de değil misiniz?

Başka bir ülke seçmek için lütfen tıklayın

Aradığınızı bulamıyor musunuz?

Bizi arayın 1-800-468-6502 (yalnızca ABD) 09:00 - 17:30 (ET). Bir cevap aradığınızda ya da bize hemen bir sorun bildirmek istediğinizde en iyi seçenektir

ABD’de değil misiniz?  Tüm dünya listesini görün