red-cp-background

Kari̇yerler gi̇zli̇li̇k beyani

Colgate-Palmolive Company ve tüm dünyadaki bağlı şirketleri çevrimiçi ziyaretçilerimizin gizliliğine saygı duymayı taahhüt etmektedir. Bu gizlilik beyanı, İnternet sitemizin Kariyerler bölümünde bir İş Profili oluşturduğunuzda hangi bilgileri aldığımızı, bu bilgileri nasıl kullandığımızı ve bu bilgilerin kullanımımızla ilgili seçeneklerinizin neler olduğunu açıklamaktadır.

Hangi Şahsi Bilgileri Alıyoruz ve Bunları Nasıl Kullanıyoruz ‘Şahsi bilgi’ ile kastedilen, isimler, adresler, e-posta adresleri, iş tecrübesi ve geçmişi ve bize kendiniz ve becerileriniz ve ilgi alanlarınız hakkında gönüllü olarak sağladığınız ve sonrasında mevcut iş fırsatlarımız ve şartlarımızla karşılaştırılan tüm diğer şahsi bilgilerdir. Bu bilgiler istediğiniz pozisyon için niteliklerinizin değerlendirilmesi ve gerekirse ek bilgi almak için sizinle iletişime geçilmesi amacıyla kullanılır. Ayrıca, gelecek bir zamanda, tamamen federal ve eyalet çeşitlilik raporlama amaçları doğrultusunda kullanılacak, kimliğinizi ortaya koyucu niteliğe sahip belirli bilgiler istenebilir. Bir İş Profili oluşturduğunuzda, bildiğiniz kadarıyla gönderdiğiniz bilgilerin tam ve doğru olduğunu onaylar ve kabul edersiniz. İş Profilinizi oluştururken ya da başvuru süreci esnasında yanlış bilgiler sağlamanız reddedilmenize veya iş akdinizin sonlandırılmasına yol açar.

İzin İnternet sitemizin Kariyerler bölümü vasıtasıyla bize bir iş başvurusunda bulunduğunuzda, bize ve/veya yetkili temsilcilerimize, sabıka kaydı sorgulaması, iş referans sorgulaması ve verdiğiniz herhangi bir bilginin doğrulanması dahil çeşitli sorgulamalar yapma izni verirsiniz ve tüm kuruluşlar, şirketler, eğitim kurumları, kişiler, kolluk kuvvetleri, ceza, hukuk mahkemeleri ve federal mahkemelere ve eski işverenlere de sizinle ilgili bilgileri bize verme izni sağlamış olursunuz.

Şahsi Bilgilerin İfşası Şahsi bilgilerinizi bize veritabanı yönetiminde yardımcı olan şirketler gibi taşeronlar veya hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz. Ayrıca şahsi bilgilerinizi, veri gizlilik kanunları ABD’dekilere eşdeğer olmayabileceği başka ülkelerdeki başka Colgate-Palmolive şirketleriyle de paylaşabiliriz.
Tüm bu durumlarda, şahsi bilgilerinizin korunması için uygun olan adımları atacağız. Bilgilerinizi yalnızca, alıcıların şahsi bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini korumaları yönünde bağlayan şart ve koşullar uyarınca paylaşacağız.
Bu Gizlilik Politikasında açıklanan ya da kanunlar tarafından gerekli görülen durumlar dışında, şahsi bilgilerinizi sizin rızanızı almadan ya da şahsi bilgilerinizi ilk alışımızda bunun yapılacağının size bildirilmiş olduğu durumlar haricinde üçüncü bir tarafla paylaşmayacağız.

Markalarımız ya da İşimizin Satılması Bir ya da daha fazla markamızın ya da işimizin bir kısmının başka bir şirkete satılmasıyla bağlantılı olarak, şahsi bilgilerinizi, bu bilgilerin korunması ve ifşasıyla ilgili eşdeğer tedbirleri uygulamayı kabul eden yeni bir malike aktarma hakkını saklı tutarız.

Şahsi Bilgilere Erişebilir ve Bunları Güncelleyebilirsiniz İstediğiniz zaman sisteme giriş yaparak İş Profilinizde veya özgeçmişinizde kullanmak için sağladığınız bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ya da silebilirsiniz. İş Profilinizi ya da özgeçmişinizi silmeniz halinde, İş Profiliniz ya da özgeçmişinizi pasif duruma getiririz. Bununla birlikte, kendi kayıt tutma amaçlarımız doğrultusunda İş Profilinizi süresiz olarak saklayacağımızı kabul edersiniz. Çevrimiçi gizlilik uygulamalarımız hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için lütfen Yasal Beyanımıza ve Gizlilik Politikamıza başvurun. Şahsi bilgilerinizi kullanışımızla ilgili sorularınız varsa, bu sorularınızı e-posta ile colgate-palmolive_consumer_affairs@colpal.com adresine gönderebilirsiniz.