red-cp-background

Teli̇f hakki i̇hlali̇ i̇ddi̇asinda bulunma prosedürü

Başkalarının fikri mülkiyetlerine saygı duyarız ve sizden ve tüm site kullanıcılarımız, iştiraklerimiz, lisans sahiplerimiz ve tedarikçilerimizden de aynısını yapmalarını bekleriz. Telif hakkıyla korunan bir çalışmanızın kopyalandığını ve bu sitede telif hakkı ihlali olacak şekilde erişilebilir vaziyette olduğunu düşünüyorsanız, telif hakkı temsilcimize aşağıdaki bilgilerin hepsini sağlayarak bizi bilgilendirebilirsiniz:

  1. Telif hakkı sahibinin veya telif hakkı sahibi adına hareket etme yetkisine sahip kişi ya da kuruluşun elektronik ya da ıslak imzası.
  2. Telif hakkıyla korunan ve ihlal edildiği iddia edilen eserin net bir tanımı.
  3. İddia edilen ihlal faaliyetinin net bir tanımı (bu sitedeki belirli İnternet sayfası adresi dahil).
  4. Eserin orijinal kopyasının ya da telifli bir kopyasının bulunduğu yerin kesin tanımı (örneğin, bu sitede yer almayan belirli bir İnternet sayfası adresi).
  5. Adınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz.
  6. İhtilaflı kullanıma telif hakkı sahibi, telif hakkı sahibi adına hareket etme yetkisine sahip kişi ya da kuruluş ya da yasa tarafından izin verilmediğine samimi olarak inandığınızı belirten yazılı bir beyan.
  7. Yukarıdaki bilgilerin tümünün doğru olduğu ve sizin telif hakkı sahibi ya da telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili kişi olduğunuz yönünde yeminli olarak verilmiş yazılı bir beyan.

 

Bu sitede telif hakkı ihlali iddiası bildirimlerinden sorumlu temsilcimize şu şekilde ulaşabilirsiniz: Ms. Nina Gillman, Colgate-Palmolive Company, 300 Park Avenue, New York, New York, 10022, 1-800-468-6502, colgate-palmolive_consumer_affairs@colpal.com..