red-cp-background

Colgate-Palmolive’in Koronavirüs Salgınına Yönelik Duyurusu

Colgate, Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) COVID-19 virüsünün yayılmasını engellemeye yardım etmek için başlattığı #SafeHands girişimini destekliyor

Colgate-Palmolive olarak öncelikli amacımız, insanların, evcil hayvanlarının ve gezegenimizin sağlığını ve esenliğini daha iyi bir düzeye taşımaktır. Koronavirüs salgını süresince, dünyanın her yerindeki muhteşem ekiplerimiz, ihtiyaç sahiplerine destek olmak ve insanların günlük yaşantılarına devam etmelerine, dişlerini fırçalamalarına, ellerini yıkamalarına, ciltlerine özen göstermelerine, evlerini temizlemelerine, duş almalarına ve evcil hayvanlarını beslemelerine yardım etmek için yoğun şekilde çalışmaktadır. Kendimizi, her zaman olduğundan daha fazla adadık ve daha kararlıyız. Hep birlikte:

Elemanlarımızın güvenliği, sağlığı ve iletişimde kalmaları için:

  • Tesislerimizdeki temizlik ve ziyaretçi tarama faaliyetlerini güçlendiriyoruz.
  • Elemanlarımızı korumak adına çalışma saatlerini düzenliyor, ek sosyal mesafe önlemleri alıyoruz.
  • İletişimde kalmak için iş birliği araçları kullanıyor, yaratıcı yollara başvuruyoruz.

Müşterilerimize, tüketicilerimize ve topluluklarımıza hizmet vermek için:

  • Kişisel ve eve yönelik temel ürünlerin tedariğini devamlı kılarak, her yerdeki satış noktalarının ve tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermek için özenle ve sabırla çalışıyoruz.
  • Dünya genelinde kritik seviyede ihtiyaç duyan bölgelere ürün bağışında bulunuyoruz.
  • Virüsün yayılmasının durdurulmasına ve kritik ihtiyaçların karşılanmasına yardım edecek kaynakların etkin olarak kullanılması için kâr amacı gütmeyen ortaklarla çalışıyoruz.